Novembrovanie

Viete čo je to novembrovanie? Nie? Radi Vám to vysvetlíme, pretože MY v CSS, novembrujeme už pravidelne. Novembrujete vtedy, keď napriek tomu, že slnko svieti minimálne, často prší, je šero - šedivo až temno, zozimnieva sa, väčšina ľudí je podráždených, bez nálady, bez úsmevu, ale Vás to neodrádza od aktívneho života, zaujímate sa o spoločenské dianie, vzdelávate sa a robíte všetko preto, aby ste zostali Homo sapiens.  Tak napríklad chodíme každú stredu do KINA v spoločenskej miestnosti CSS. Videli sme kinematografické novinky, čakajú nás ešte legendárne české komédie. Samozrejme, všetko je vec vkusu, vyberte si Váš obľúbený žáner. Je dobré sa tiež zúčastňovať spoločenských podujatí, ak Vás nikde nepozvú, stále je možnosť kúpiť si vstupenku na nejaký ples, vernisáž, koncert. Nás našťastie pozvali do CSS Sloven v Slávnici na podujatie OMAR, kde sme sa prezentovali hudobným pásmom. Blysli sme sa v krásnych - našimi rukami ušitých šálach, odpálili sme nacvičené pásmo, a keď náš Ľuboš zahral ,,V brezovom háji" na S trubke, úspech bol zaručený.

Posledný novembrový týždeň pripravili ergotrapeutky zábavno - vedomostný kvíz. Viete VY vôbec ako sa volá vynálezca dynamitu, aké je meno jamajského atléta, ktorý získal opakovane olympíjskú medailu, viete koho prezývali železná lady? Naši klienti už vedia. Nedajte sa zahanbiť a s pomocou GOOGLE a knižníc doplňte si chýbajúce vedomosti. 

Samozrejme môžete pridať sem - tam trocha športu, my praktizujeme pravidelné ranné prechádzky, stolný tenis alebo bocciu.

Tak drahí priatelia, tu máte stručný návod od klientov CSS ako praktizovať novembrovanie a predchádzať tak jesennej melanchólii a s blížiacimi sa Vianocami vracať úsmev na tvár.

Fotoalbum

Kalendár podujatí

 
Predchádzajúci mesiac September 2023 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30