Jún 2022

Predveľkonočné kráľovstvo

Termín: 18.3.2021

Veľká Noc už môže prísť

Tak ako každý rok sme si my zamestnanci CSS – Juh spolu s klientmi vzali za svoje  pripraviť sa na Veľkonočné sviatky. Chvíle, a to sú dlhé chvíle zapríčinené predovšetkým opatreniami súvisiacimi s ochorením COVID-19, sme sa rozhodli takto poraziť.

Veľká Noc je predo dvermi a preto sa chlapci a páni rozhodli, že sa nedajú zahanbiť a tak si skrášlili svoje izby ešte viac. Musíme uznať, že to zvládli bravúrne, čo ocenila aj pani riaditeľka a to nie len pochvalou ale i peknými cenami.

Bez predveľkonočnej prípravy nezostali pozadu ani naše dievčatá a ženy. Pre ne sme vyhlásili súťaž o najkrajšie maľované vajíčko. Poschodie bolo onedlho vyzdobené nádhernými maľovanými vajíčkami, ručnými výrobkami. Každá snaha sa cení a tak i túto snahu ocenila p. riaditeľka sladkými odmenami.

Predveľkonočnú prípravu uzatvorili opäť chlapci a muži a to pletením korbáčov s malou pomocou zamestnancov. No a na pani riaditeľke zostala milá povinnosť uviazať stužky – mašle na korbáče a popriať všetkým pokiaľ možno príjemné veľkonočné sviatky.

Chceme ešte podotknúť, že všetky akcie nadchli nielen klientov ale i zamestnancov samotných, pretože toľko upečených koláčov, sladkostí a darčekov priniesli práve pre to, aby naši milí klienti na takéto a podobné akcie dlho a milo spomínali.

Tak už príď Veľká Noc...

Miesto konania

CSS - Juh

Zabezpečuje

CSS - Juh

Organizátor

CSS - Juh

Fotoalbum

Kalendár podujatí

 
Predchádzajúci mesiac Marec 2023 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Odber noviniek

Vyplňte Vašu e-mailovú adresu, na ktorú chcete dostávať pravidelné správy o dianí v našom zariadení.